ÜLPAŞ A.Ş.

ÜLPAŞ A.Ş. proje yönetiminde; projelendirme, mühendislik, imalat, inşaat, tedarik ve bakım onarım aşamalarının en iyi şekilde entegrasyonunu sağlar.

ÜLPAŞ A.Ş.

Hakkımızda

Karadeniz’ den Ankara’ ya uzanan çocukluk yıllarının azmi, gençliğin verdiği dinamizm ve yaşayarak öğrenilen- tecrübe edilen ticaret, Mehmet Paşaoğlu’ nun 1975 yılında Lider İnşaat’ ı kurması ile başladı her şey.

Yaşa- yaşat felsefesi ile yola çıkan birinci neslin lideri Mehmet Paşaoğlu, Ankara da kurduğu şirketini 1984 yılında Alanya’ da yapmış olduğu ilk işinden sonra buraya taşıdı.

Alanya kalesinden şehri gören ve adeta hayran kalan Mehmet Paşaoğlu, burada yeni işler yapmak için kolları sıvadı. Birçok yeni inşaata imzasını attıktan sonra yaşayarak öğrendiği ve başarılı olduğu işlerini ve şirketini, gelecekte yaşatacak olan ikinci nesille birlikte yürütmeye başladı.

1984 yılında Paşaoğlu İnşaat ile isim değişikliği yapan şirketinin işlerini artık oğulları ile birlikte yöneten Mehmet Paşaoğlu, tüm çalışmalarında tecrübeleriyle çocuklarına da her daim destek olmaya devam etti. Alanya merkezli şirket birçok başarılı projeye imza attı.

İkinci nesil mimarları Mustafa ve Murat Paşaoğlu!
Oğulların, babaları ile başlayan inşaat sektöründeki yenilikçi yaklaşımları yeni bir şirketin daha kurulmasına sebep oldu ve ÜLPAŞ AŞ. adı ile 2006 yılında hizmet sektöründe de yerini aldı. Mustafa ve Murat Paşaoğlu bu şirketle inşaat sektörünün yanı sıra farklı sektörlerde de hizmet vermeye devam ediyor.

Bir aile şirketi olması 3.nesle de kucak açtı ve kurumsallaşmanın getirdiği özgürlükle yenilikçi ve çağa ayak uyduran yeni işlerin de temelini atmaya devam etti.
Paşaoğlu soyadının inşaat sektöründeki yeri, Lider adı ile 1.nesilden 3.nesile tekrar taşındı ve bu kez Ahmet –Mehmet-Ömer Faruk Paşaoğlu ortaklığında yeni bir şirketin temelleri daha atıldı.
Her nesille var olanın korunduğu ve değişen- gelişen piyasa şartlarına göre dizayn edilen yeni ve verimli şirketler kurulmaya devam edildi.

Lider İnşaat
Paşaoğlu İnşaat
Ülpaş A.Ş.
Lider Paşaoğlu İnşaat

Kaliteli, müşteri memnuniyeti yüksek, mühendislik detaylarının sürekli sorgulandığı bir vizyonla, emeği kaliteli hale getirmek için çalışanlarımızla yürüttüğümüz eğitimle bilinçli katılımı sağlamak, geri kazanımları her daim gözeten bir çalışma ilkesi pusulamızdır.
 

ÜLPAŞ A.Ş., sektöründe sahip olduğu iş tecrübesi ve uzman ekibiyle gerçekleştirdiği tüm oluşumların haklı gururunu yaşamaktadır.

Ahmet PAŞAOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı
ÜLPAŞ A.Ş.

ÜLPAŞ A.Ş. proje yönetiminde; projelendirme, mühendislik, imalat, inşaat, tedarik ve bakım onarım aşamalarının en iyi şekilde entegrasyonunu sağlar.

ÜLPAŞ A.Ş.

Ekibimiz

0
m² Yeşİl Alan
0
m² Sosyal Alan
0
Mağaza
0
Aktİvİte Alanı