ÜLPAŞ A.Ş, sektöründe sahip olduğu iş tecrübesi ve uzman ekibiyle gerçekleştirdiği tüm oluşumların haklı gururunu yaşamaktadır.
Gelişen teknolojinin sonuçlarını uzmanlık alanlarında başarıyla uygulayarak, tüm işlerinde teknoloji ve insan gücünü bir araya getirerek sağlam, güvenli, rahatlatıcı, ekonomik ve düzenli yapılar inşa etmekte ve tüm zemin etüt, jeofizik çalışmalarını en kısa zamanda ve doğru şekilde gerçekleştirmektedir. Yaptığı tüm işlerde, ilk sırada yer alan çalışanlarına ve onların bilgi, gücü ve desteklerine duyduğu güvenle başarılarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

ÜLPAŞ A.Ş’ nin mimari, iç mimari ve inşaat proje yönetimini bütüncül olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi firmamızın başarısının temelini oluşturmaktadır.
Şirketimizin uzman proje uygulama grubunun arzusu; daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için var olan teknolojileri geliştirerek kullanmaktır.
Tamamlanan ve devam eden tüm projelerimizde her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyiye daha etkin sonuçlar için; yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.
Tüm personel ve iş ortaklarını korumak için kapsamlı Çevre Güvenlik ve Sağlık Politikasını uygular.
Büyük ölçekli konut projeleri, alış veriş merkezleri, hastane, sağlık kompleksleri ile alt yapı işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahip olan firmamız için her şeyden önce kalite ve müşteri memnuniyeti büyük önem arz etmektedir.
Gelecekte, yeni hedeflerimizi sizlerle ve güvenle karşılayacağız.

Project Image